Večera pred oko 50-ak članova izabrana su nova tijela udruge.

Prva točka izborne skupšine je bila izbor novog predsjednika i podpredsjednika nogometnog kluba Gundinci.Kod predsjednika jedini kandidat je bio Davor Kadić koji je jednoglasno prihvaćen od članova i time je postao novi stari predsjednik.Za podpredsjednika je također jednoglasno izabran Pavo Pušeljić.

Druga točka izborne skupštine je bila izbor novog izvršnog odbora.Kao i kod predsjednika i podpredsjednika jednoglasno je potvrđen novi izvršni odbor.U novom izvršnom odboru su:Davor Kadić-predsjednik, Pavo Pušeljić-podpredsjednik,Tanja Malčić, Zvonimir Kadić, Josip Markotić, Ivo Milardović, Ilija Markotić, Mladen Karavidović, Vlado Vučković, Marijan Pušeljić, Željko Dodig, Nikola Karavidović, Marko Kokanović, Marijan Kadić, Mirko Nađ.

Treća točka je bila izbor nadzornog odbora.Za predsjednika nadzornog odbora je predložen Stjepan Užarević-načelnik općine Gundinci, a za članove Miljenko Neretljak i Ivan Karavidović.Nadzorni odbor je također od članova jednoglasno prihvaćen.