Limači Nogometnog Kluba Gundinci su jučer nastupili na međunarodnom turniru u Slavonskom Šamcu.Mladi nogometaši predvođeni trenerom Tomislavom Pušeljićem zauzeli su 2. mjesto s 6 pobjeda i samo jednim porazom.U skupini su nadvisili vršnjake iz Đakova 2:0,Matića(BIH) 4:1 inače ovogodišnji prvak Federacije Bosne i Hercegovine,Strizivojne 2:1 i Sikirevaca 4:2.U 1/4 finalu su dobili ekipu iz Donjih Andrijevaca 4:0, a u polufinalu još jednog predstavnika Bosne i Hercegovine ekipu iz Gornje Dubice s 2:0.U finalnoj utakmici su se susreli s vrlo dobrom ekipom iz Slobodnice koja je imala više sreće i snage i na kraju zasluženo osvaja 1. mjesto s pobjedom od 6:1.Inače poluvrijeme je rezultrat još bio u egalu(1:1),a na kraju su pad koncetracije i širina klupe učinile svoje.Naš vratar Luka Užarević(Liki) je osvojio nagradu za najboljeg vratara turnira, a Ilija Tukara 2. strijelac turnira s 11 postignuti pogodaka.Vrijedi spomenuti igrače koji su ostvarili ovako uspješan rezultat, a to su:

amac1     amac3         amac 2