1vrbadonja

Jučer smo na nogometnom igralištu "Jelas" gledali jednu jako zanimljivu i sadržajnu utakmicu u kojoj su najviše uživali mnogobrojni gledatelji, a pogotovo u prvom djelu kad su vidjeli svih pet pogodaka. Što se tiče same utakmice gosti su ju nešto bolje otvorili i već u 8. minuti iskoristili su neopreznost naše obrane i  Alenu Mijića nije bilo teško sprovesti loptu u prazan gol za 1:0. Treba napomenuti da su gosti jedna od kvalitetniji ekipa s kojima smo do sad igrali i ovaj njihov bodovni saldo ne prikazuje cijelokupnu kvalitetu ove ekipe. Do polovice prvog djela gledali smo utakmicu koja se odvijala na sredini terena, a onda od 26. do 36. minute vidjeli smo 4 pogotka. Prvo je poravnao rezultat u 26.minuti Matej Knežević koji je izašao sam pred vratara Marića i sigurno i precizno poentirao za 1:1. Nakon samo tri minute u 29.minuti preokret, a strijelac za 2:1 je bio Zvonimir Karavidović koji je iskoristio oštru povratnu loptu i s 5m snašnim udarcem nije ostavio nikakvu šansu gostujućem vrataru. Kada smo se nadali da smo s ovim pogotkom unijeli malo mira u našu igru usljedio je hladan tuš i samo minutu nakon Zvonimirovog pogotka Alen Mijić svojim drugim pogotkom je poravnao rezultat na 2:2.Da se Alen Mijić ne prometne u igrača utakmice potrudio se Matej Knežević i također svojim drugim pogotkom u 36.minuti ponovno nas doveo u prednost od 3:2 što se na kraju pokazao i konačnim rezultatom. U drugom djelu smo gledali pretežno borbu na sredini terena i u kojem smo nekoliko puta imali priliku za postizanjem još kojeg pogotka ali se do kraja rezultat nije mjenjao.Čestitamo objema ekipama na fer i korektnoj igri, a našim dečkima i treneru Islamiju kapa do poda jer su opet kao i protiv Bukovlja pokazali veliku borbenost i želju iako su i ovo kolo bili najmlađa ekipa među "prvoligašima".