1oprisavci

Jučer smo gostovali u Oprisavcima kod nogometnog kluba Zadrugar u sklopu 8.kola I ŽNL i doživjeli smo minimalan poraz rezultatom 1:0.Svi znamo da je Zadrugar ove sezone dosta kvalitetna ekipa i da gosti teško nose bodove iz Oprisavaca. Sama utakmica je dobro počela za nas i prvih 15 minuta smo diktirali tempom. Nakon uvodne male dominacije domačin je preuzeo kontrolu sredine terena i u prvom djelu stvorio nekoliko lijepih prilika pa smo s rezultatot 1:0 na poluvremenu u neku ruku mogli biti zadovoljni. Jedini pogodak na utakmici postignut je u 21. minuti kada je Kozbašić pokušao ubaciti jednu loptu u naš šesnajesterac, ali je tu istu loptu Leonardo skrenuo glavom i promjenuo joj smijer kretanja tako da je naš vratar nije uspio dovoljno procjeniti i lopta je završila iza njegovih leđa. U drugom djelu smo gledali dosta rastrganu igru u kojoj sudac nije dozvolio da igramo i uz dosta loše suđenje našu publiku dovodio do čuđenja. Ne volim pisat o suđenju, ali ono jučer je bilo dosta loše, a nadamo se ne s namjerom (hahaha). Domaćin se zadnjih 15 minuta svjesno povukao što nam je dalo više slobode prema naprijed i u tih zadnjih 15 minuta imali smo tri lijepe prilike, a izdvojio bi priliku Marka Tukare kada je ostao sam na udaljenosti 5 metara od gola, ali njegov udarac glavom vratar Knežević šalje u korner. Kad se sve na kraju zbroji možda i nismo bili pravi, ali teško je igrati kad ti od prve minute suci ne dozvole igrati i mislim da smo jučer imali preko 15 prekršaja u napadu, a Zvonimir Karavidović ih je sam "napravio" 10( (sudac mu nije dozvolio da igra i skoro svaki skok s obrambenim igracem svirao protiv nas). Čestitamo domaćoj ekipi na fer igri i treba dodati da na utakmici nismo vidjeli ni jedan teži prekršaj i ovo sve gore u vezi suđenja ne umanjuje njihovu zaslužeu pobjedu.

Domaćin je bio bolji u prvom dijelu i nije iskoristio svoje šanse, a mi smo u drugom dijelu preuzeli kontrolu i bili bolji gdje smo imali tri jako dobre prilike koje nismo iskoristili uz jako loše i domaćinsko suđenje – rekao je trener Irfan Islami za sportalo.hr