1sikir1

U nedjelju svi putevi vode u Gundince, gdje će se odigrati susjedski derbi s jednom od najkvalitetiji ekipa ovog ranga i vodećom ekipom i glavnim konkurentom za naslov nogometnim klubom Sikirevci iz Sikirevaca. Ekipa nogometnog kluba Sikirevci ove godine pojačana s nekoliko igrača koji imaju i više godina u nogama po travnjacima ovog "elitnog" ranga u županiji, potvrdila je svoju ulogu najvećeg kandidata za viši rang natjecanja i u dosadašnjih 8. kola skupila je 6 pobjeda i samo dva neodlučena rezultata s gol razlikom 24:4 što uveliko ide i zaslugama njihovom vrataru Ivanu Rakitiću. Mi u ovu utakmicu ulazimo neopterećeno s velikim brojem skupljenih bodova na svom kontu za ekipu kojoj je ovo premijerna sezona na prvoligaškoj sceni. Pozivamo sve ljubitelje dobrog nogometa da nas posjete u nedjelju i da uživaju u utakmici dvaju najmlađih sastava u ovom rangu natjecanja i da svi zajedno dokažemo da se ove godine najbolji nogomet igra na istoku županije. Utakmica je na rasporedu u 15:30 sati na nogometnom igralištu "Jelas".

1tribina