1junkuppobjeda

Juniori su danas u polufinalu županijskog kup-a gostovali u Brodskom Vinogorju kod nogometnog kluba Garaničar Brodski Varoš i pobjedom rezultatom 6:3 kvalificirali se u finale gdje ih čeka nogometni klub Amater. Ono najvažnije na utakmici desilo se u prvom djelu kada smo na odmor otišli rezultatom 5:2, a strijelci su bili Robert Kokanović,Ivan Dominković, Stjepan Markotić, Nikola Kadić i Domagoj Užarević. U drugom djelu smo vidjeli po jedan pogodak sa svake strane, a strijelac našeg šestog pogotka bio je Ivan Dominković s 11m. U finalu će juniori igrati s nogometnim klubom Amater iz Slavonskog Broda, a domaćin finalne utakmice ždrijebom će se odrediti sutra. Finalna utakmica je već u utorak na rasporedu u 15:30 sati.