1slikjunkup

Jučer su naši juniori u sklopu predkola hrvatskog nogometnog kup-a za juniori gostovali u Osijeku kod branitelja naslova i jednog od glavnih konkurenata i ove godine ekipe Hypo Limač. Samo sudjelovanje u ovom stupnju natjcanja u kojem se našlo dosta bivših prvoligaša veliki je uspijeh za ovu generaciju, a i za naš klub. Na prekrasnom objektu akademije Krpan-Babić gdje ekipa Hypo Limač trenira i igra svoje utakmice na umjetnoj travi  nismo imali baš nikakve šanse protiv jednog jako kvalitetnog protivnika vođenog s kupe bivšim reprezentativcem Markom Babićem i njegovim pomoćnikom Alenom Šundalićem. U ovoj utakmici trener Islami imao je ono najbolje s cim raspolaže u ovoj kategoriji, ali protiv ovakvog protivnika to nije bilo dosta. Uz sve ove kvalitete domaće ekipe jedna od bitnijih činjenica je i ta da su oni u svom sastavu imali sve mahom igrače 1998. i 1999. a kod nas se našlo i dosta 2000., 2001. i 2002. godišta što u ovakvim mlađim kategorijama ima veliki značaj. Na kraju ono i najvažnije , a to je rezultat koji je bio u korist domaćina 6:0. Čestitamo našim dečkima i treneru Islamiju na borbenosti, a domaćoj ekipi na fer borbi i zasluženo visokoj pobjedi i želimo im puno sreće u daljnjem natjecanju, ako ne može bolje bar kao i prošle godine ;).

1rezkupjun