1jurjj

Jučer smo na nogometnom igralištu u Širokom Polju odigrali svoju prvu pripremnu utakmicu u ovom ciklusu a protivnik nam je bio međužupanijski ligaš Zrinski iz Jurjevca. Kad se uzme cijelokupan dojam iz 90 minuta protiv jedne jako kvalitetne ekipe i poraz rezultatom 4:3 može se uzeti kao pozitivan. Lijepo smo otvorili utakmicu i već na samom početku poveli 1:0 kada je Zvonimir Karavidović izveo jedan ubačaj sa strane, a u šesnajestercu domaćina najbolje se snašao Leonardo Ličanin i neobranjivo poslao loptu iza leđa domaćeg vratara. Nedugo zatim i domaćin je iskoristio jednu grešku naše obrane i njihovom igraču nije bilo teško poslati loptu u prazana vrata. Na poluvrijeme odlazimo s prednosti od 2:1 kada smo vidjeli i najbolju akciju na utakmici gdje je Ivan Dominković na centru oduzeo jednu loptu domaćim igračima i precizno uposlio Mateja Kneževića koji je izašao sam na vratara i rutinski poslao loptu iza njegovih leđa.Prva polovica drugog djela pripada ekipi Zrinskog koja prvo poravnava rezultat na 2:2 da bi nakon najstrože kazen i prvi put na utakmici poveli. Iskoristili su domaćini veliku promjenu igrača i pad koncentracije i jednom neobranjivom loptom povisili rezultat na 4:2, ali samo nekoliko minuta nakon tog pogotka jedna neopreznost obrambenog igrača i vratara domaćina kulminirala je autogolom za konačni rezultat 4:3. Može trener Islami biti zadovoljan prikazanom igrom i borbenošću, a i velikim odazivom igrača i s velikim iščekivanjima očekujemo sljedeću pripremnu utakmicu.

NK GUNDINCI: Marko Tukara, Maks Gagulić, Robert Kokanović, Leonardo Ličanin, Franjo Dominković, Ivan Dominković, Matej Knežević, Dario Stažić, Mladen Tukara, Zvonimir Karavidović, Nikola Kadić;  još su igrali: Luka Ličanin, Igor Barić, Vinko Knežević,Nikola Tukara, Domagoj Užarević i David Kovačević