1bgredaa

Danas se na nogometnom igralistu "Jelas" odigrala jako kvalitetna i borbena utakmica u kojoj smo nadigrali međužupanijskog ligaša i s dva pogotka u samom finisu utakmice nezasluzeno izgubili utakmicu i tako na oko pokvarili jednu od najboljie odigranih utakmica u zadnje vrijeme. Vec u 15 sekundi imao je Dario Stazic 100 %-tnu priliku kada je izasao sam na gostukuceg vratara ali njegov udarac je otisao tik uz vratnicu. Redale su se redom sanse i samo je bilo pitanje kada ce prva lopta zavrsiti iza leđa vratara gostiju.Ono sto se i ocekivalo u prikazanoj igri desilo se u 15 minuti kada je Matej Knezevic glavom bio precizan za 1:0. Na tome nisu stali domaci igraci i u sljedecim minutama vidjeli smo jos nekoliko izglednih prilika ali koje su na nasu zalost zavrsile ili u obrani gostujuceg vratara ili su lopte prosle tik pored vratnica. Kako biva u nogometu usljedila je kazna i nakon jednog udarca iz kuta na odbijenoj lopti se nasao Ilija Matic i neobranjivo poravnao rezultat na 1:1. Taj pogodak nije umanjio nasu inicijativu i pred kraj prvog djela Karlo Kokanovic uposlio je jednom loptom iza obrane Daria Stazica koji je rutinski poslao loptu za nase novo vodstvo.Vec pocetkom drugog djela imamo dvije ciste prilike ali su nasi napadaci u tim situacijama bili neprecizni.Velikim brojem izmjena pao je i tempo utakmice tako da su gosti najprije u 85.minuti iskoristili najstrozu kaznu i preko Mate Petricevica poravnali rezultat, a da bi isti igrac nakon tri minute i postavio konacni rezultat iz slobodnog udarca.Cestitamo nasim deckima na jednoj jako kvalitetnoj i borbenoj utakmici,a gostima iz Babine Grede zelimo puno srece u daljim utakmicama.

NK GUNDINCI: Luka Licanin, Nikola Tukara, Robert Kokanovic, Leonardo Licanin, Franjo Dominkovic, Ivan Dominkovic, Matej Knezevic, Nikola Kadic, Mladen Tukara, Karlo Kokanovic, Dario Stazic;  jos su igrali: Marko Tukara, Zvonimir Karavudovic, Stjepan Markotic, Igor Baric, Vinko Knezevic, Matej Markotic, Karlo Kokanovic, Drago Tukara