1nustar

U subotu smo odigrali i posljednju utakmicu u pripremnom ciklusu i u takozvanoj generalci svladali solidnu ekipu iz Nuštra , po prikazanoj igri trener Islami može u nastavak prvenstva ući s velikim optimizmom. Sama utakmica se većim djelom igrala na polovici ekipe iz Nuštra i samo je bilo pitanje kada ćemo vidjeti i prvi pogodak, a to se dogodilo polovicom prvog djela kada se Dario Stažić vrhunskim potezom riješio dvojice čuvara i povratnom loptom pronašao Zvonimira Karavidovića koji je preciznim prizemnim udarcom doveo našu ekipu u zasluženu prednost. Stvarali smo i dalje pritisak ali se do kraja prvog djela rezultat nije mjenjao. Početkom drugog djela nastavili smo s našim pritiskom, a isti se isplatio već nakon 10 minuta kada su jednu već izgubljenu loptu zajedničkim snagama Stažić i Knežević osvojili i opet se Dario našao u ulozi asistenta i Mateju Kneževiću nije bilo teško povećati naše vodstvo na 2:0. Nakon ovog pogotka trener je napravio nekoliko izmjena što su igrači Nosterie iskoristili i u tih 10 minuta dok se nismo konsolidirali napravili su nam nekoliko izgledni prilika , a jednu su i iskoristili i smanjili rezultat na 2:1 iz kaznenog udarca. Nakon toga pogotka ponovno smo preuzeli inicijativu i pogodcima Leonarda Ličanina i Mladena Tukare postavili konačni rezultat 4:1. Kad se sve zbroji ovo je jedna i više nego uspješna provjera pred nastavak proljenog djela prvenstva. Nakon utakmice svi zajedno smo prisustvovali zajedničkoj večeri koju je organizirao Đuro Gagulić koji je i samu utakmicu dogovorio s svojim prijateljima iz Nuštra i ovim putem mu se zahvaljujemo.

NK GUNDINCI: Luka Ličanin, Nikola Tukara, Robert Kokanović, Maks Gagulić, Franjo Dominković, Ivan Dominković, Matej Knežević, Mladen Tukara, Karlo Kokanović, Zvonimir Karavidović, Dario Stažić;    još su igrali:Stjepan Markotić, Igor Barić, Leonardo Ličanin, Željko Užarević