1gunstariji

Danas su se na igralištu "Jelas" pred velikim brojem gledatelja odigrale dvije jako zanimljive i živahne utakmice dvaju kategorija limača nogometnog kluba Gundinci i njihovih vršnjaka iz Beravaca, mladih nogometaša Rakete. U prvoj utakmici sastali su se mlađi limači ova dva kluba i u jako zanimljivoj utakmici mladi nogometaši trenera Islamija slavili su visokim rezultatom 6:3, a svih 6 pogodaka postigao je fantastični Karlo Kadić koji je tokom cijelog susreda dominirao cijelim terenom i takav je zadavao velike muke obrani Rakete.Nakon ove utakmice gledali smo još jednu jako zanimljivu utakmicu između starijih limača ove dvije ekipe punu preokret i dva neiskorištena kaznena udarca domaće ekipe i još mnogo lijepih prilika na obje strane. Već početkom susreta gosti iz Beravaca su poveli sa 1:0, ali do kraja prvog djela pogocima opet Karla Kadića koji je nastupio i za selekciju starijih limača i Ivana Vuksanovića domaća ekipa je stigla do preokreta i pozitivnog rezultata za drugi dio utakmice. Mogli su dečki trenera Islamija na odmor s većom razlikom ali odličan vratar gostiju iskazao se kod dva kaznena udarca, a pogotovo kod udarca Ivana Vuksanovića. U drugom djelu gledali smo opet zanimljivu .borbu na sredini terena uz nekoliko lijepih prigoda s obje strane, ali jedna od tih mnogobrojnih prilika je završila u mreži Rakete za konačni rezultat 3:1, a strijelac je bio Josip Kokanović. Čestitamo objema ekipama i njihovim trenerima na fer i korektnim utakmicama u kojima smo svi uživali.

1gunmladji 1gunstariji

1rakmladji 1rakstariji