1junoprisavci

Danasnjim utakmicama poceo je proljetni dio natjecanja u 1.ŽNL Mladež-skupina istok. Nasi pioniri i juniori gostovali su u Oprisavcima kod nogometnog kluba Zadrugar i slavili su u obje kategorije. Na teren su prvo izasli pioniri koji su u jednoj cvrstoj utakmici uz mnogo promasenih prilika zasluzeno slavili rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka je bio Ilija Tukara. Nakon njihove utakmice na red je dosla utakmica juniorskih sastava u kojoj smo gledali lijepu utakmicu nasih momaka i na kraju konacni rezultat od 4:1 sugerira da smo tokom cijelog susreta bili bolji takmac.Pogotke za juniore su postigli Nikola Kadic i Karlo Kokanovic, a dvostruki strijelac u danasnjem susretu je bio Domagoj Uzarevic.Cestitamo objema ekipama na odlicnim rezultatima.