11vrbaaaa-810x596

Jucer smo u sklopu 18.kola prve zupanijske nogometne lige gostovali u Donjoj Vrbi kod nogometnog kluba Zvonimir. Ovo nam je bila prva utakmica nakon teskog poraza u Bukovlju i sigurno da je ta utakmica nesvjesno bia igracima u glavi, ali spoznajom u nasu kvalitetu tesko da se takva utakmica moze ponoviti. Vec na samom pocetku poveli smo s 1:0 kada je Leonardo Licanin iskorisio jedan ubacaj iz kornera i manirom iskusnog strijelca pospremio loptu iz ledja nemocnog vratara domace ekipe. Imali smo jos nekoliko izglednih prilika, a najvecu je imao Zvonimir Karavidovic koji je dobio jednu povratnu loptu Karla Kokanovica i maestralno se oslobodio igraca i sutirao na prazan gol, ali njegovu loptu s gol linije izbacuje domaca obrana.Od 54. minute igrali smo s igracem manje kada je sudac prestrogo s dvije javne opomene u istoj minuti iskljucio Karla Kokanovica. Ovo iskuljucenje nam je dalo jos vise snage i decki su se pozrtvovano borili i ne dozvolivsi domacinu da znatno preuzme inicijativu na utakmici.U 75 minuti nakon jednog ubacaja strijelac jedinog pogotka do tada na utakmici Leonardo Licanin neoprezno igra loptu s rukom i domacin je dobio priliku za poravnanje rezultata s bijele tocke. Na srecu Leonarda, a i nase ekipe na golu je bio u ovoj utakmici fantasticni Luka Licanin i maestralnom obranom ispravio gresku svog brata i zadrzao nase vodstvo. Odoljevali smo napadima domacina sve do 90 minute i nakon jednog ubacaja iz kuta domacin dolazi do poravnavanja rezultata na 1:1. Mozda i najbolju priliku na utakmici imao je nas Marko Tukara kada je iskoristio jednu neopreznost domace obrane i izbio sam pred vratara ali njegov udarac je otisao tik pored vratnice.Kada se sve zbroji i oduzme mozda na kraju i najrealniji rezultat ali ostaje velika zal za propustenom prilikom osvajanja sva tri boda bas zbog toga gola u 90. minuti. Veca zal od samih bodova je ozljeda naseg mladog igraca Nikole Kadica koji je samo nakon minute provedene u igri morao izaci nakon jedne teske ozljede u kojoj mu je napukla bedrena kost i domah je prebacen u bolnicu u Slavonski Brod u kojoj je i zadrzan.Zelimo Nikoli sto brzi oporavak i da nam se sto prije pridruzi.

Imali smo puno šansi, promašili i penal, a jedini strijelac je Bačić. Mogli smo biti i kažnjeni u zadnjoj minuti jer su gosti imali krasnu šansu – riječi su trenera Zvonimira Ivana Pavkovića

Leonardo Ličanin je zabio u prvom dijelu nakon kornera za naše vodstvo, a primili gol u 93.minuti. Prije toga nam je isključen igrač neopravdano, a isto tako su domaći imali penal koji je dosuđen opravdano no Luka Ličanin ga je obranio. Možda je na kraju ovaj rezultat i najrealniji, ali mogli smo preko Tukare i nakon izjednačenja doći do pobjede kada je sam išao na vratara. Osim isključenja sve je bilo u redu  – rekao je trener Irfan Islami za portal sportalo.hr