1gvrbagostti

Sutra cemo u sklopu 20.kola prve županijske nogometne lige u goste kod ovog proljeca nesavladivog Omladinca u Gornju Vrbu. Ekipa iz Gornje Vrbe u ovom proljetnom djelu nezna za poraz i igraju sada mozda i najbolji nogomet od svih klubova. Ekipa koja u zadnja dva gostovanja odnese bodove kod dvije prvoplasirane ekipe i to sa gostujuceg terena zasluzuje respect svih nas. Nasa prva utakmica u Gundincima zavrsila je nasom pobjedom 2:1. U ovu utakmicu ulazimo dosta oslabljeni neigranjem kapetana Maksa Gagulica i dokapetana Mladena Tukare zbog trece javne opomene skupljene u proslom kolu, ali ne idemo se predati u Gornju Vrbu uz sav respekt prema domacoj ekipi. Utakmica je na rasporedu u 17:00h, a polazak s igralista u 15:30h.