1batrinakuci

U nedjelju će seniori u posljednjem kolu ugostiti nogometni klub Batrinu iz istoimenog mjesta. Prva utakmica nam nije baš ostala u lijepom sjećanju koja je na koncu završila pobjedom domaće ekipe rezultatom 6:3 i sigurno da je želja kod igrača da ovaj premijeran nastup u najelitnijem nogometnom rangu u županiji završe sa domaćom pobjedom. Utakmica je na rasporedu u 17:30sati, ali prije samog početka utakmice gospodin Igor Kokanović inače povjerenik 1. ŽNL za seniore uručit će medalje i pehar našim juniorima koji su treću godinu za redom osvojili naslov u svojoj kategoriji 1.ŽNL- skupina Istok. Molimo sve juniore koji su nastupali ove sezone da budu na igralištu u 16:30sati da se sve može pripremiti za samu dodjelu nagrada.