1limaci201777

U subotu su limači nogometnog kluba Gundinci nastupili na jakom međunarodnom turniru limača "Šamački ponos 2017" u Slavonskom Šamcu. Kuglice su odlučile da nastupimo u težoj skupini gdje su nas čekali mladi nogometaši NK Osijek1, NK Sesvete, NK Mladost Domaljevac, NK Kašina, NK Orda. U skupini su naši mali nogometaši doživjeli poraze od dvije najjače ekipe turnira NK Osijek1 i NK Sesvete koje su na kraju i zauzele prvu i drugu poziciju, a remizirali su sa ekipama NK Mladost Domaljevac i NK Kašina. Tri boda i prolazak u 1/4 finale osigurali smo protiv ekipe NK Orda iz Novog Zagreba i na koncu u skupini završili na 4.poziciji koja nam je donijela opet jaku ekipu NK Osijek2 koji su nas zaustavili na sljedećoj stepenici i na kraju zauzeli treće mjesto. Kad se sve zbroji i oduzme lijepa promocija i rezultat naših limača koji su doživjeli tri poraza od tri prvoplasirane ekipe i jedini su sa naše županije prošli u knock-out fazu turnira. Zahvaljujemo se roditeljima koji su nas pratili tijekom cijelog turnira.