1aTURNIRDIVOSEVCI

Danas su seniori nogometnog kluba Gundinci nastupili na memorijalnom turniru u Divoševcima i u polufinalnoj utakmici smo imali našeg znanca iz lige ekipu Tomislava iz Donjih Andrijevaca. Tokom cijele utakmice nasi dečki su bili bolji takmac tako da smo na odmor otišli s dva gola prednosti, a strijelci su bili Stijepan Markotić i Marin Špionjak. U drugom dijelu trener Bijeljić kojemu je ovo bila i premijerna utakmica na klupi dao je šansu svim igračima s klupe koje su se i više nego korektno borili i pogotkom Mladena Tukare postavili i konačni rezultat od 3:0. Treba pohvaliti sve igrače koji su nastupili na današnjoj utakmici, a bilo ih je čak 19  što je treneru Bijeljiću prestavljalo slatke brige. U finalnoj utakmici nas očekuje ekipa Omladinca iz Starog Topolja koja je u prvoj polufinalnoj utakmici rezultatom 2:0 bila bolja od domaćina iz Divoševaca. Finalna utakmica je na rasporedu u nedjelju u 19:00h.