1cernik1718

U nedjelju od 17:30 sati nogomtni klub Gundinci krenut će u drugu sezonu u najelitnijem nogometnom rangu u županiji, a u sklopu prvog kola u goste nam dolazi odlična ekipa Mladosti iz Cernika. Ekipa iz Cernika prošlogodišnji nastup je okončala na četvrtoj poziciji i sigurno da će i ove godine biti u samom vrhu lige. Do sada smo se sa ekipom Mladosti susreli dva puta i oba puta smo poraženi tako da ćemo sutra pokušat prekinut taj niz i upisat prve bodove protiv gostiju iz Cernika. Osim kažnjenog Špionjaka trener Bijeljić bi u sutrašnjoj utakmici trebao imati kompletan kadar koji je odradio pripreme i vjerujemo ako bude pristup utakmici kao u zadnjoj pripremnoj sa Torpedom iz Kuševca da bi ova premijera trenera u službenoj utakmici trebala biti uspješna. Kako smo naveli na početku utakmica se igra sutra (nedjelja) od 17:30 sati na nogometnim igralištu "Jelas". Još jebnom pozivamo naše navijače da dodju bodriti ovu mladu ekipu protiv odličnih gostiju iz Cernika.