1112IMG 20171008 165039

Danas su seniori nogometnog kluba Gundinci u sklopu 8.kola prve županijske nogometne lige gostovali kod nogometnog kluba Tomislav u Donjim Andrijevcima i na koncu su kući odnijeli 1 bod. Mogu igrači trenera Bijeljića biti malo i nezadovoljni ovim bodom jer su većim djelom utakmice bili bolji takmac i da su kući odnijeli sva tri nebi bilo nezasluženo. U prvom djelu utakmice smo u potpunosti dominirali ali svi naši pokušaji da ugrozimo domaća vrata su završili neuspješno. U drugom djelu domaćin malo angažiranije kreće ali mi stvaramo nekoliko izglednih prilika u kojima su naši napadači bili neprecizni. U zadnjim minutama domaćin je krenuo na sve ili ništa tako da su nekoliko puta zaprijetili ali je naša obrana sa vratarom bila na visini zadatka i više nego zasluženo nosimo bod u Gundince.

Izjave trenera za portalo sportalo.hr

Dobra utakmica, protivnik jako dobar, obostrano je bilo prigoda, mi nezadovoljni no nakon tri utakmice nismo primili gol – kratak je bio trener Tomislava Robert Dujić

Tvrda i borbena utakmica, odradili smo sve dobro i ostavili zadnji atom snage na terenu. Mislim da smo bili bliži pobjedi prema šansama no očito nam je velika boljka realizacija i izostanak bitnih igrača u vrhu napada. Tri kući , bod u gostima je rješenje za bijeg s dna. Moram biti zadovoljan nismo primili gol u gostima – rekao je Perica Bijeljić trener Gundinaca

1ALINEUP111507497672806