a-islami

Irfan Islami novi je trener nogometnog kluba Gundinci. Nakon odlaska trener Totha u daleku Rusiju uprava nogometnog kluba Gundinci ekspresno je dovela još jednog trenera koji je poznat po kvalitetnom radu, a pogotovo s mlađim kategorija što nam je i bio primarni cilj. Irfan je poznato trenersko a i igračko ime na ovim prostorima.Sigurni smo da će novi trener svojim iskustvom kao igrač ( NK Cibalia,NK Mladost 127, NK Istra, HNK  Hajduk Split... ) pomoći našim dečkima da još više napreduju kao igrači ali i kao osobe.Kao i svi dosadnjašni treneri tako će i Islami voditi sve kategorije nogometnog kluba Gundinci.Ispred uprave želimo Irfanu poželjeti puno sreće i nadamo se obostranom zadovoljstvu u nastavku ove nogometne polusezone.