1kusevaaaac

Danas smo u petoj pripremnoj utakmici ugostili ekipu nogometnog kluba Torpedo iz Kusevca i konacnim rezultatom 3:0 zasluzeno pobjedili ovu utakmicu. Tokom cijele utakmice smo dominirali i golovina Zvonimira Karavidovica iz slobodnog udarca i s jos dva pogotka u drugom djelu Karla Kokanovica i Domagoja Uzarevica postavili konacni rezultat.U nastavku vam prenosimo clanak s stranice djakovo.hr

Kuševčani bez energije u Gundincima!

KUŠEVČANI SU ODIGRALI I DRUGU PRIPREMNU UTAKMICU OVOGA VIKENDA

GUNDINCI – TORPEDO  3:0 (1:0)

Gundinci – Stadion Jelas – Gledatelja: 100. Strijelci: 1:0 Karavidović (35.), 2:0 Karlo Kokanović (70.), 3:0 Užarević (88.).

GUNDINCI: Marko Tukara, Nikola Tukara, Robert Kokanović, Leonardo Ličanin, Franjo Dominković, Gagulić,  Ivan Dominković, Knežević, Karavidović, Karlo Kokanović, Barić. Još su igrali: Luka Ličanin, Stazić, Mladen Tukara, Markotić, Pavić, Užarević. Trener: Irfan Islami.

TORPEDO: Vinković, Bošković, Babić, Beljan, Klemen, Antinac, Lulić, Radoš, Branimir Ivanda, Sito, Nikolić Kovačić, Još su igrali: Kušević, Cicvarić, Marković i M. Ivanda. Trener: Damir Išasegi.

Nogometaši Torpeda danas, u nedjelju, 19. veljače, odradili su dupli vikend program gostovanjem u Gundincima. Nakon subotnje uvjerljive pobjede u Širokom Polju (5:1), Kuševčani kod kolega iz prve županijske lige brodsko-posavske izgledali kao ispuhani balon: bez trke i  borbenosti što je olakšalo posao domaćinu koji je u 35. minuti golom Karavidovića došli u vodstvo 1:0.

U drugom poluvremenu Gundinčani su boju igru potvrdili s još dva pogotka: u 70. minuti na 2:0 povisio je Karlo Kokanović da bi „točku na i“ u 88. minuti stavio Užarević.