1IMG 20170319 195844

Danas smo u sklopu 15.kola ugostili ekipu iz Donjih Andrijevaca i na koncu slavilo rezultatom 2:1. U prvom djelu smo u potpunosti nadigrali protivnika i pogocima Zvonimira Karavidovica u 15. i 29.minuti osigurali dobar rezultat za nastavak utakmice. Imali smo jos nekoliko lijepih prigoda za povecanje vodstva, ali iste nismo iskoristili i stigla nas je kazna u 43. minuti kada su gosti preko Ivana Jularica smanjili rezultat na 2:1, a istim rezultatom se otislo na odmor. Vec pocetkom drugog djela imamo odlicnu priliku za povecanje vodstva i miran svrsetak utakmice, ali odlican solo prodor Karla Kokanovica nije zavrsio u mrezi gostiju.Pomalo svjesno se pred kraj utakmice povlacimo sto gosti koriste i s nekoliko lijepih prilika pokusavaju poravnati rezultat ali na nasu srecu isti se nije mjenjao.Kada se na kraju sve zbroji zasluzena pobjeda domace ekipe koji su veci dio utakmice bili bolji takmac izuzev posljednjih 15 minuta sto gosti nisu uspjeli iskoristit.Zahvaljujemo se gostima na fer i korektnoj igri, a nasim deckima cestitke na nova tri vazna boda.