1junprvi17

Juniori su danasnjom pobjedom nad vrsnjacima iz Donjih Andrijevaca cetiri kola prije kraja prvenstva i s nedostiznom razlikom od 14 bodova nad pratiteljima iz Sikirevaca osigurali novi naslov prvaka u svojoj kategoriji. Ovo je juniorima 11 pobjeda iz isto toliko utakmica a jedini dvostruki strijac u danasnjoj pobjedi 2:0 je bio Ivan Dominkovic.Ovo je nasim juniorima treci naslov u zadnje tri godine, a sve tri titule su pod vodstvom danasnjeg trenera Irfana Islamija koji sa juniorima jos nema poraza u ove tri godine otkad je preuzeo nogometni klub Gundinci. U danasnjoj utakmici pionira slavili su nasi mladici rezultatom 5:0, a dvostruki strijelci su bili Ilija Tukara i Luka Uzarevic, a jos jedan pogodak je dodao David Markotic. Cestitamo nasim juniorima i treneru Islamiju na cetvrtom peharu u zadnje tri godine.