1SIBINJGOSTI177

Danas smo u Sibinju u sklopu 23.kola gostovali kod nogometnog kluba Mladost i na koncu u Gundince nosimo zaslužen bod. Danas je treneru Islamiju zbog kartona i poslovnih obveza falilo nekoliko igrača tako da se u kadru našlo samo 14 nogometaša, ali su oni svojim angažmanom i kvalitetnom igrom dokazali da nogometni klub Gundinci posjeduje veliki broj kvalitetnih momaka i da se za svoje rodno mjesto daje ono nešto više. Danas smo gostovali kod jedne kvalitetne ekipe i sigurno da njihov trenutni bodovni konto nije pravi prikaz njihove kvalitete. Gledali smo jednu jako kvalitetnu i trkački moćnu utakmicu u kojoj su gledatelji mogli uživati iako nije bilo pogodaka. Obje ekipe su se izmjenjivale u prilikama u kojima smo vidjeli i nekoliko greda i vratnica, a u jednoj je Mladen Tukara bio i najbliže pogotku kada je pucao iz slobodnog udarca ali je lopta završila na vratnici i po gol liniji se vrtaila u teren. Imali su domaćini isto tako nekoliko izglednih i dobrih prilika ali smo mi na golu imali fantastičnog Luku Ličanina koji je i danas pokazao i dokazao da je jedan od najboljih vratara u ligi. Kad se sve zbroji i oduzme možda i najrealniji rezultat ali mi možemo biti više zadovoljni jer svi znamo kako je teško donijeti bodove iz gostiju.Na kraju moramo pohvaliti svih 14 igrača koji su danas nastupili a i trenera Islamija jer su danas pokazali da su za nas najbolji.

Imali smo više prigoda, pogodili 3 prečke, ali neće u gol. Na kraju je ovaj rezultat realan – kratak je bio trener Mladosti Mario Tadić

Dobra utakmica, domaćin je bio malo bolji, na kraju smo mogli i mi i oni do pobjede. Domaćin korektan, suđenje odlično, a naš vratar Ličanin je pokazao zavidnu formu te nas u nekoliko situacija izvukao – rekao je trener Gundinaca Irfan Islami za portal sportalo.hr

1SASTAVSIBINJ