1sradica12017

Sinoć je na nogometnom igralištu "Jelas" odigran finalni dan turnira ulica "Gundinci 2017". U prvoj polufinalnoj utakmici sastali su se prošlogodišnji finalisti ekipe Berave i Malice. U dosta izjednačenoj i tvrdoj utakmici koja je mogla otići na obje strane, ali je ipak spretnim i sretnim pogotkom Josipa Mihića ekipa Berave na koncu slavila rezultatom 1:0 i zasluženo prošla u finale. U drugoj utakmici smo gledali dosta otvorenu utakmicu gdje se ekipa Matije Gupca nakon dva lako primljena pogotka raspala i na koncu primila 5 pogodaka u svojoj mreži od raspoložene ekipe iz Radićeve. Utješna utakmica za poražene polufinaliste i borba za treće mjesto između ekipa Malice i ulice Matije Gupca do samog finiša je bila neizvjesna i doslovno u zadnjoj minuti pogodcima Nikole Kadića i Franje Dominkovića ekipa Malice je slavila rezultatom 2:1 i zasluženo osvaja treće mjesto na ovogodišnjem turniru ulica. Veliko Finale ovogodišnjeg turnira se odigralo pred mnogobrojnom publikom koja je bodrila svoje ekipe koje su nešto nervoznije otvorili samu utakmicu ali sa tri brza pogotka ekipa Berave je došla do velike prednosti i bilo je samo pitanje s koliko će pogodaka završit utakmicu. Malo opuštanje ekipe Berave koristi Maks Gagulić i pred sam kraj prvog djela smanjuje rezultat na 3:1 i ostavlja svojoj ekipi neku nadu za nastavak utakmice. Već početkom drugog djela vidjelo se da se ekipa Berave malo opustila i da je nervoza ušla u njihove redove što igrači iz Radićeve koriste i sa dva brza pogotka poravnavaju rezultat na 3:3. Kada su svi čekali kraj utakmice i izvođenje sedmeraca doslovno u zadnjim sekundama opet se kao spasitelj za Radićevu ukazao Maks Gagulić i svojim trećim pogotkom donosi prednost svojoj ekipi koja se na kraju pokazala nedostižnom i ekipa ulice Stjepana Radića zasluženo osvaja epitet najbolje ulice u malom nogometu u Gundincima. Za najboljeg vratara turnira proglašen je Marko Tukara iz drugoplasirane ekipe Berave, a pobjednici su u svojim redovima imali najboljeg strijelca Maksa Gagulića koji je na koncu u fiinalnoj večeri postigao 5 pogodaka i najboljeg igrača turnira Tomislava Lučića. U turniru kod djece najbolji su bili dječaci iz ekipe Šankeri, a na drugoj i trećoj poziciji su se našle ekipe Mješanci i Što te briga. Zahvaljujemo se svim igračima i posjetiteljima koji su bili s nama ove tri večeri, a posebna zahvali svim napim sponzorima koji su nam pomogli u organizaciji turnira kao i igračima i upravi nogometnog kluba Gundinci.

1REZFINALE2017

1malica2017