1islami111

Nakon dvije i pol godine Irfan Islami odlazi iz nogometnog kluba Gundinci. Sad već bivši trener Islami donio je odluku i prihvatio je ponudu jednog kluba iz većeg ranga i na našu žalost prije dva dana nas je o istoj obavjestio. Trener Islami je u nogometni klub Gundinci došao u proljetnom djelu sezone 2014/15 i u nepune tri sezone ostvario je uspjeh sa seniorima i osvajanje II.ŽNL, a sa juniorima je tri godine za redom bio prvak u sklopu I.ŽNL-Istok gdje je u više od 50 utakmica doživio samo jedan poraz i to ove sezone u zadnjem kolu. Treba dodati da je Irfan također ove sezone s juniorima osvojio i županijski nogometni kup i kvalificiro se u završnicu hrvatskog kup-a za juniore. Možda će i najviše trener Islami faliti našim najmanjim članovima koji su se profesionalno uklopili u njegov rad što su pokazivali velikim odazivom na treninzima.Svojim radom i profesionalizmom sve nas je kupio i možemo reći da su mu naša vrata uvijek otvorenu. U četvrtak bi Irfan trebao preuzeti svoj sad već novi klub, a njegovo obraćanje javnosti prenjet ćemo i na našim stranicama. Što se tiče novog šefa struke ostvarili smo kontakt s nekim trenerima, a o svemu ćemo vas na vrijeme obavjestiti. Na kraju se želimo još jednom zahvaliti treneru Islamiju i želimo mu puno sreće i uspjeha u sportskom i privatnom životu.