1bijela1

Danas su nogometaši nogometnog kluba Gundinci dobili novog trenera u liku i djelu Perice Bijeljića. Perica je kao nogometaš poznat u našim krajevima jer je prije 10-tak godina nastupao za nogometni klub Sloga iz Gundincaca, a sada će ga Gundinčani upoznati i kao trenera koji će od petka 21.07. preuzeti naš seniorski sastav. Ovaj Županjac dugo godina je nastupao za nogometni klub Graničar iz Županje u sklopu 1. B Lige i II HNL, a uz već spomenutu Slogu bio je i član nogometnog kluba Slavonac iz Gradišta,RNK Sladorana, NK Tomislav Cerna i još nekoliko klubova  iz Vukovarsko-srijemske županije. Pošto je Perica kao igrač bio aktivan do zadnjih 5.godina i nakon završene igračke karijere prelazi u trenerske vode i preko Slavonca iz Gradišta koje je vodio i u sklopu MŽNL-Slavonije i baranje, Županjske Sladorane i nogometnog kluba Sloga iz Štitara koji mu je bio i zadnja destinacija dolazi u nogometni klub Gundinci.U dogovoru s novim trenerom prozivka i prvi trening održat će se kako smo već napisali u petak 21.07.2017.godine u 20:00 sati, pa koristimo i ovu priliku da pozovemo sve juniore i seniore da se odazovu prvom treningu na kojem će novi trener prezentirati plan priprema i dogovor u vezi predstojećih treninga.Želimo treneru Bijeljiću ispred uprave poželjeti puno sportske sreće i da što duže bude član naše ekipe.

Tomislav Pušeljić novi je trener svih naših selekcija u omladinskom pogonu

Zbog poslovnih obaveza trener Bijeljić nije u mogućnosti preuzeti naše mlađe selekcije i nastavit tradiciju svojih predhodnika i tako da smo u dogovoru sa članovima uprave taj angažman ponudili našem bivšem igraču Tomislavu Pušeljiću koji je isti i prihvatio. Potaknuti priošnjim radom Tomislava sa našim najmlađima koje je vodio i prije nekoliko godina kada je bio i naš član sigurni smo da ćemo nastavit tradiciju kvalitetnog rada s našom djecom.Kao i treneru Bijeljiću tako i Tomislavu želimo puno uspjeha i da nastavi dugogodišnji kvalitetni rad s najmlađim članovima nogometnog kluba Gundinci.