1a3mjestoandrijevci

U subotu i nedjelju seniori nogometnog kluba Gundinci su nastupili na već tradicionalnom memorijalnom turniru "Tomislav Buhač" u Donjim Andrijevcima. Prvog dana smo se u polufinalnoj utakmici sastali sa ekipom Zadrugara iz Oprisavaca i uz jedno jako dobro odigranu utakmicu na koncu smo poraženi rezultatom 2:0, a da je isti otišao na našu stranu nebi bilo nezasluženo. Uz nekoliko izostanaka pružili smo dobar otpor uvijek kvalitetnom Zadrugaru i da smo imali vise sreće i smirenosti u završnici vjerujemo da bi rezultat bio pozitivan, ali u svemu čestitke ekipi iz Oprisavaca na zasluženoj pobjedi. Drugog dana u utakmici za treće mjesto dobili smo ekipu iz Velike Kopanice. Ekipa Posavine se ove godine ponovno afirmirala i sigurni smo da će se lakoćom plasirati u viši rang natjecanja i vratiti na stare slave. Samu utakmicu smo kontrorilali tokom cijelog susreta i vec u samom početku smo poveli 1:0, a strijelac je bio Stjepan Markotić. U drugom djelu konačni rezultat od 2:0 postavio je Ivan Dominković.