Maks Gagulić

(kapetan momčadi NK "Gundinci" 2014./2015.)

10799447 590485727745940 238067713 n

Maks Gagulić, rođen 05. ožujka 1988., kapetan je nogometnog kluba "Gundinci" u sezoni 2014./2015., a koji je naslijedio kapetansku traku od Zvonimira Kadića svojim pristupom i igrom! Maks ujedno ima 4 postignuta gola u prvenstvenim utakmicama ove polusezone!

"Pohvalio bih igrače, trenera i upravu! Organizacija kluba se digla na jednu veću razinu. Uvjeti su vrhunski. Doveli su (uprava) profesionalnog trenera i tablica govori sve. Jedini smo klub u ligi koji ima sve domaće igrače. Pohvalio bi mlade igrače bez kojih ne bi mogli biti tu gdje jesmo. Dali/pružili su sve od sebe i što je najbitnije, postali smo "klapa" i to se odrazilo na naše rezultate.

Najveći konkurent je nogometni klub "Raketa" iz Beravaca jer imaju najkvalitetniju ekipu, međutim malo zastarjelu, zato i jesu na tablici niže. Mislim da se zasluženo nalazimo na prvom mjestu i da ćemo tamo i ostati do kraja sezone. Na kraju čestitao bih treneru jer bez njega ne bi bili ovdje gdje jesmo te na trudu igrača, uprave i naših vjernih navijača! Živjeli "Gundinci"! Živio sport!"