prvaci jesen1

Nakon nedjeljne utakmice u Vrpolju i visoke pobjede od 6:0 i službeno smo jesenski prvaci II.ŽNL - Istok. Ovo nam je bila 6. utakmica u nizu, a 8 u ovoj polusezoni da nismo primili pogodak. Napad predvođen Zvonimirom Karavidovićem i Mladeno Tukarom postigli su 44

pogotka što je više od 3 gola po utakmici, a obrana predvođena najiskusnijim igračem Zvonimirom Kadićem primila samo 6 pogodaka u 13 utakmica što je manje od pola gola po utakmici.  Kad su domaće utakmice u pitanju tu smo u 7 utakmica zabilježili 6 pobjeda i za sada jedini poraz u sezoni i to u prvoj utakmici od NK Dilj iz Klokočevika rezultatom 1:0. Gol razlika u domaćim utakmicama je 28:3. U gostima smo odigrali 6 utakmica i zabilježili 5 pobjeda i jedan nerješen rezultat 0:0 u Sikirevcima.Gol razlika u gostujućim utakmicama je 16:3. Još jednom se ispred uprave kluba zahvaljujemo svim igračima i treneru na ovom savršenom rezultatu, a našim vjernim navijačima i sponzorima zahvaljujemo što su nas pratili i što su nam pomagali jer bez njih ovog svega nebi bilo.