1DJI 0006

U nedjelju nas očekuje treće kolo kvalifikacija za popunu I ŽNL brodsko-posavse Županije. U goste nam dolazi prvak II ŽNL Zapad ekipa nogometnog kluba Dinamo iz Godinjaka. Ekipa Dinama je u prvoj utakmici kvalifikacija slavila nad Mladosti iz Sibinja rezultatom 3:2. Pošto smo mu u drugom kolu ostvarili pobjedu u gostima u Sibinju ova utakmica će doći kao "šlag na tortu" za jednu od najuspješniji sezona u našoj kratkoj povjesti i utakmica u kojoj će se odlučiti koja je ekipa najbolja i koja s prve pozicije ulazi u elitu najkvalitetniji klubova u županiji. Utakmica s Dinamom je na rasporedu u nedjelju 19.06.2016.godine s početkom u 18:00sati. Pozivamo još jednom sve naše navijače, a i sve ljubitelje kvalitetnog nogometa da u nedjelju posjete naše igralište i još jednom uživaju u jednoj kvalitetnoj i borbenoj utakmici i da sve zajedno čestitamo objema ekipama na ovom hvale vrijednom rezultatu.