1danudruga

Dragi naši,
pozivamo vas na DAN UDRUGA OPĆINE GUNDINCI 25.06.2016. godine.
Povodom Dana državnosti, udruge našeg sela organiziraju "Dan udruga" Okupljanje je u 14.00h na nogometnog igralištu "Jelas". Očekuje vas mnoštvo zanimljivog sadržaja poput prikaza vatrogasne vježbe, pucanje penala, provlačenje konca kroz igle, zanimljive partije šaha i još mnogo toga.

Da ne budete gladni pobrinut će se vrhunski čobanac i roštilj a atmosferu će dodatno podizati TS ATAŠE!

Ovaj događaj je humantiranog karaktera pošto će sav novac prikupljen donacijama posjetitelja biti doniran u ime cijele Općine Udruzi roditelja djece s poteškoćama u razvoju "Vukovarski leptirići"!

Vidimo se! :)

Organizatori događaja:
OPĆINA GUNDINCI, UDRUGA MLADIH GUNDINCI, KUD "VESELA ŠOKADIJA", L.U. "FAZAN", DVD "GUNDINCI", UDRUGA ŽENA "RADENICE", ŠAHOVSKI KLUB "GUNDINCI", NK "GUNDINCI", ODBOJKAŠKI KLUB "GUNDINCI", KONJOGOJSKA UDRUGA "GUNDINCI".

izvor: Facebook stranica Udruge mladih Gundinci