1MALICA1

Sinoćnim utakmicama završen je tradicionalni turnir ulica "Gundinci 2016". Po kišovitom vremenu skupio se dosta naših sumještanina koji su bodrili svoje ekipe(ulice). Ekipa Malice(Zagrebačka ulica) je i ove godine dominantno osvojila turnir ulica i to bez izgubljenog boda. U finalnoj utakmici ekipa Malice igrala je protiv još jedne kvalitetne ekipe Berave koja je u svojim redovima imala najboljeg igrača turnira Mladena Tukaru, na kraju ekipa Berave imala je samo dva poraza na turniru i to oba od kasnijih prvaka. Prva utakmica ove dvije ekipe koja se igrala u skupinama završila je pobjedom Malice 2:0, a nešto zanimljiviju utakmicu gledali smo u finalu kada je pred sam kraj utakmice Ivica Knežević koji je u konačnici i najbolji strijelac turnira doveo svoju ekipu u vodstvo, ali je ekipa Berave ubrzo odgovorila preko Nikole Tukare koji je preciznim i jakim udarcem od stative poslao loptu iza leđa nemoćnog vratara Malice Tomislava Pušeljića koji je na kraju dobio pehar za najboljeg vratara turnira.Kada su svi čekali kraj i udarce s 9m s tim se nije složio Franjo Dominković koji je preciznim udarcem matirao vratara Tukaru za konačni rezultat 2:1. U utakmici za treće mjesto ekipa ulice Matije Gupca je pogotkom Danijela Mihića pobjedila ekipu ulica Stjepana Radića rezultatom 1:0 što im je u konačnici isti plasman kao i prošle godine. Ekipa Berave nije u seniorskoj kategoriji stigla do samog kraja, ali su to zato učinili kod pionira i više nego zasluženo u finalu pobjedili favoriziranu ekipu Napolitanki rezultatom 2:1, a oba pogotka je postigao Ilija Tukara koji je s dosta mladom ekipom ponio epitet najboljeg u svojoj kategoriji.U utakmici za treće mjesto ekipa Malice rezultatom 2:1 je nadvisila ekipu Hell Boy, a jedan od najboljih igrača u toj utakmici je bio i najmlađi na terenu Karlo Kadić(2007.) koji je bio i strijelac prvog pogotka.Zahvaljujemo se svim sudionicima kao i našim sumještanima i sponzorima, a posebna zahvala ekipi Udruge mladih Gundinci koji su nam dosta pomogli u organizaciji ovog turnira.Konačne rezultate kao i slike svih dobitnika nagrada možete vidjeti ispod ovog teksta.

1FINALNAVECER16

1malica1BERAVADRUGI