1diljprijateljska

Jučer smo gostovali u Klokočeviku kod nogometnog kluba Dilj i u našoj trećoj ovosezonskoj pripremnoj utakmici slavili rezultatom 3:0. Već na samom početku poveli smo 2:0, a strijelac oba pogotka bio je naš vratar Marko Tukara koji je silom prilika zbog dosta izostanaka kao i protiv Sloge iz Jaruga završio u napadu i nakon tri pogotka Slogi upisao i ova dva na svoj konto.Utakmica se igrala po dosta teškim uvjetima tako da smo treći pogodak vidjeli skoro u zadnjim sekundama utakmice kada je Nikola Kadić sam izašao na vratara gostiju i postavio konačni rezultat. Sljedeća utakmica je već u srijedu kada nam u Gundince dolazi još jedan trećoligaš ali ovaju put iz Đakova.

NK Gundinci: Luka Ličanin, Martin Mihić, Drago Tukara, Leonardo Ličanin, Franjo Dominković, Maks Gagulić, Nikola Kadić, Nenad Varzić, Mladen Tukara, Marko Tukara, Ivan Dominković;  još su igrali: Dario Stažić, Nikola Tukara, David Kovačević, Ilija Tukara