1djak

Jučer smo na nogometnom igralištu "Jelas" ugostili nogometni klub Đakovo - Croatia koji se natječe u III HNL i doživjeli smo možda jedan na oko ružan rezultat, ali svi koji smo bili na utakmici mogli smo biti jako zadovoljni prikazanom igrom naših igrača.Prvo poluvrijeme je bilo dosta trkaćki pokriveno i vidjeli smo samo jedan pogodak i to autogol Franje Dominkovića. Početkom drugog poluvremena dešava nam se 10 jako loših minuta gdje nam gosti iz Đakova postižu još tri zgoditka, a da smo kod 1:0 pogodili čisti zicer Kneževića sigurni smo da bi rezultat bio znatno bolji.Ipak se i domaća publika mogla radovati kada su Karlo Kokanović i Mladen Tukara izmjenili dupli pas, a Mladenov udarac vratar gostiju odbija do Mateja Kneževića koji postavlja konačni rezultat 4:1 u korist gostiju iz Đakova.

NK Gundinci: Luka Ličanin, Drago Tukara, Franjo Dominković, Leonardo Ličanin, Ivica Knežević, Maks Gagulić, Nenad Varzić, Željko Užarević, Mladen Tukara, Ivan Dominković, Karlo Kokanović ;  još su igrali: Matej Knežević, Martin Mihić, Robert Kokanović, Nikola Tukara,Vinko Knežević, Nikola Kadić