1and

U nedjelju smo u sklopu drugog kola I ŽNL gostovali u Donjim Andrijevcima i doživjelismo jedan od najtežih poraza u ovih 7 godina kako postojimo, ali šta reći o utakmici u kojoj od prvih 11 imamo u sastavu 10 igrača mlađih od 22.godine, a prosjek godina u ovoj utakmici nam je bio 19,2. Znali smo da nas čeka teška utakmica i nedostatkom većine iskusnnih igrača odlučili smo se za obrampenu poziciju i igru na kontre. Do 40.minute smo uspješno odoljevali napadima domaće ekipe i u svemu tome uspjeli smo složiti dvije,tri lijepe kontre. Svi domaći napadi su uspješno otklonjeni do 40. minute kada domaćin iz našeg kornera prvi kontru, a siguran realizator je bio Ivan Jularić. Isti igrač je i u zadnjim sekundama prvog djela povidio na 2:0. Desilo nam se ono što slomi i puno kvalitetnije ekipe a to je pogodci u zadnjim minutama. U drugom djelu domaćin koristi našu zbunjenost i u samo 5 menuta postiže dva pogodka, a strijelac obaju pogodaka je bio Leopold Marijanović. Točku na "i" je postavio Vinko Knežević autogolom u 77.minuti za konačni rezultat 5:0.

Ispada da stalno kukam, ali od kvalifikacijske utakmice nije bilo čak osam igrača danas. Nismo se pojačali u prijelaznom roku tako da smo bili igrački tanki i teško je bilo nadati se nečemu kada imate tri igrača 1999.godište i jednog 2000. u sastavu. Teško da je moglo bolje. Nadam se da ćemo se kompletirati za dalje. Zaslužena pobjeda domaćina – rekao je trener Gundinaca Irfan Islami za sportalo.hr