1buk1

U nedjelju smo u sklopu trećeg kola najelitnijeg ranga u županiji ugostili nogometni klub Slavonac iz Bukovlja i u jednoj zanimljivoj i pravoj prvenstvenoj utakmici slavili konačnim rezultatom 2:1. Znali smo da nam je ovo jako bitna utakmica i u istu smo ušli dosta smireni i s velikom željom za pobjedom što se i pokazalo u prvom djelu kada nam gosti iz Bukovlja nisu ozbiljnije zaprijetili. Imali smo dosta prilika u tom prvom djelu,ali naši napadači još nisu uspjeli ono najvažnije spremiti loptu iza ledja gostujućeg vratara. Ono što nije uspjelo napadačima je našem stoperu Leonardu Ličaninu koji je prvo u 12.minuti iskoristio jedan dobar centaršut Zvonimira Karavidovića i s nekih 5m sprovesti loptu u mrežu. U drugom djelu ne posustajemo s napadima i u nekoliko situacija izbijamo u 100%-tne prilike ali kao i u prvom djelu preciznost je nedostajala. Kao i u prvom djelu sve njihove promašaje je naplatio opet Leonardo i u 70. minuti se našao na pravom mjestu i glavom povećao našu prednost na 2:0. Nakon tok drugog gola malo smo posustali i gosti su polako preuzimali inicijativu što su i naplatili u 80. minuti kada je Ivica Knežević skrivio najstrožu kaznu napucavajući sam sebe u ruku. Siguran realizator najstrože kazne je bio Dragan Sremac koji je u ovoj utakmici bio jedan od najraspoloženijih kod ekipe iz Bukovlja. Do kraja utakmice nije bilo promjena i ovom pobjedom smo ostvarili prvu pobjedu među "prvoligašima". Zahvaljujemo se ekipi iz Bukovlja na fer i korektnoj igri, a jedina malo razočarenje u svemu je izjava trenera Petrovića za portal sportalo.hr koji se u svojoj izjavi najviše žalio na suđenje što nije korektno prema najmlađoj ekipi u ligi i možda jedinoj ekipi koja igra samo s domaćim kadrom, a kad bi pričali o suđenju što pokušavamo da nikad ne pišemo na ovim stranicama mi bi prvi koji bi imali nešto reći o nedosuđenim penalima i crvenim kartonima.

Bilo je i vrijeme da nekoga pobijedimo. Bilo je dobro, malo smo se kompletirali, Karavidović se priključio, a on nam je jako bitan igrač jer je u protekle dvije godine zabio 60 golova. Svi igrači su odigrali fenomenalnu utakmicu protiv Bukovlja koje se predstavilo kao odlična ekipa. Mislim da smo bili bolji taman za taj jedan pogodak. Ličanin je zabio oba pogotka za nas – rekao je trener  Irfan Islami za portal sportalo.hr