U nedjelju 17.07.2016.g s početkom u 17:30h zakazan je sastanak i početak priprema za sve juniore i seniore nogometnog kluba Gundinci. Pozivamo sve juniore i seniore da se odazovu pozivu i da svi zajedno odradimo što kvalitetnije ove pripreme.Mole se svi igrači da u ovim pripremama na trening ponesu bijele majice. Iskoristili bi ovu priliku  da pozovemo i sve one koji se žele uključit u rad i postati igrači NK Gundinaca da su dobrodošli. Nakon uvodnih riječi trenera i predsjednika kluba pristupit će se i prvom treningu.Ispod ovog teksta donosimo Vam i popis igrača na koje trener Islami računa u ovom pripremnom ciklusu, a nadamo se da će se on i povećat s nekim našim igračima s kojima smo u pregovorima, a sigurno da je velika želja trenera Islamija i uprave kluba ostanak svih igrača koji su izborili ulazak u viši rang natjecanja , a od dolazaka povratak Karla Kokanovića i dolazak iskusnog Ivana Markića.

Popis igrača

1111POPIS