1ssss

Kako nam se bliži i početak priprema za novu natjecateljsku sezonu tako Vam donosimo i popis pripremnih utakmica.Pripreme otvaramo s hrvatskim trećoligašom nogometnim klubom Marsonia iz Slavonskog Broda, a već dan nakon premijerne pripremne utakmice očekuje nas još jedna utakmica na domaćem terenu, a u goste nam dolaze prijetelji iz Jaruga nogometni klub Sloga. Već sljedeći vikend u subotu putujemo u Klokočevik kod nogometnog kluba Dilj. Sredinom trećeg tjedna priprema točnije u srijedu na nogomento igralište "Jelas" dolazi još jedan hrvatski trećoligaš al ovaj put iz Đakova nogometni klub Đakovo Croatia. U subotu 06.08. i 07.08. u Donjim Andrijevcima nastupamo na memorijalnom turniru u čast nesretno stradalom Tomislavu Buhaču, a na turniru nas očekuju dvije kvalitetne utakmice( dodatno ćemo znati s kojim protivnicima). Za kraj pripremnih utakmica očekuje nas jak turnir u Sikirevcima koji je na rasporedu 13. i 14.8.