1and3mjesto

U subotu i nedjelju seniori nogometnog kluba Gundinci nastupili su na memorijalnom turniru "Tomislav Buhač" koji je održan u Donjim Andrijevcima. U prvoj polufinalnoj utakmici sastali smo se s ekipom nogometnog kluba Sikirevci i nakon regularnog djela koji je završio nerješenim rezultatom 1:1 pristupili smo izvodjenju jedanajesteraca u kojima sreća nije bila na našoj strani i rezultatom 3:2 ekipa Sikirevaca se kvalificirala u finala, a mi smo otišli u borbu za treće mjesto u kojoj nas je čekala domaća ekipa NK Tomislav. Strijelac jedinog našeg  pogotka na utakmici je bio Karlo Kokanović koji je realizirao najstrožu kaznu koji je izborio Stjepan Markotić.Odigrali smo ovu utakmicu jako kvalitetno i samo zaslugama vratara NK Sikirevaca utakmica nije završila u regularnom djelu u našu korist. U nedjelju smo igrali utakmicu za 3. mjesto s domaćinom i organizatorom ovog turnira nogometnim klubom Tomislav i u jednoj zanimljivoj utakmici i punoj preokreta više smo bili spretniji i pogotkom Marka Tukare u 90. minuti slavili rezultatom 3:2. Na ovoj utakmici strijelci za našu ekipu su bili još Mladen Tukara i Matej Knežević.Kad se zbroji svih 180 minuta možemo biti zadovoljni prikazanom igrom i kad uzmemo u obzir da nam je falilo dosta igrača ovaj rezultat ima još veću važnost.