1sikirevciturnir

U subotu i nedjelju na nogometnom igralištu "Plac" održat će se 53. tradicionalni nogometni turnir "Sikirevci 2016". U natjecateljskom djelu uz nas i domaćine nastupit će još nogometni klub Tomislav iz Donjih Andrijevaca i županiski drugoligaš iz Starog Topolja nogometni klub Omladinac. Sutra su na rasporedu polufinalne utakmice, a turnir će se otvorit u 16:00h prvom polufinalnom utakmicom u kojoj se sastaju NK Tomislav i NK Omladinac. Nakon ove prve polufinalne utakmice odmah je na rasporedu drugo polufinale od 18:15, a sastaju se domaćin NK Sikirevci i NK Gundinci. U nedjelju  u 16:00h je na rasporedu utakmica za treće mjesto, a finalna utakmica će se odigrati s početkom u 18:15h. Nakon odigranog turnira domaćin je osigurao večeru za sve sudionike. Okupljanje i polazak za igrače nogometnog kluba Gundinci sutra u 17:00h na nogometnom igralištu "Jelas".