a-PLAKA-KOREKCIJA1

Ostalo je još samo dva dana do prve Gundinačke plave sportske noći, a karata je sve manje. Da ne bi ostali bez ovog dragocjenog papira možete rezervirat vašu kartu na sljedeći broj: Davor-0911451245 i Marijan-0976487374, cijena karte samo 60 kn. Dodjite, pomozite svom klubu i budite dio predivne noći. Uz odličnu tamburačku grupu Svirci iz Slavonskog Broda koji će vas uz tamburaške pjesme zabavit i s zabavnom,rock i narodnom glazbom.Voditelji i animatori će biti odličan dvojac iz Slavonskog Broda.Uz razne nagradne igre,licitaciju i bogatu tombolu osigurali smo vam i bogatu večeru i mnogo vrsta osvježavajućeg pića.Dodjite i prepoznajte kvalitetan rad nogometnog kluba Gundinci i isto tako iskoristite ovu priliku da čestitate našim domaćim dečkima na ovoj kvalitetno odradjenoj polusezoni i da svi zajedno krenemo u nove pobjede. Radujemo se Vašem dolasku!