1malica2

Večeras je završen turnir ulica "Gundinci 2015", a u obje kategorije najboljih su bili igrači iz Zagrebačke ulice.Pred oko više od 300 gledatelja koji su pratili ovu završnicu ekipa Malice 3 je svladala ekipu iz ulice Stjepana Radića s 4:2. U utakmici za treće mjesto ulica Matije Gupca je svladala Beravu s 2:1.Kod djece u finalu je ekipa Malica Ruls svladala Beravu s 6:2, a u utakmici za treće mjesto ekipa Matije Gupca Fudbaleri bila bolja od ulice Đure Varzića.Kod seniora se od polufinala gledalo i najboljeg strijelca, najboljeg vratara i najboljeg igrača turnira.U sve tri kategorije najbolji su bili igrači iz pobjedničke momčadi i to najbolji vratar Tomislav Pušeljić, najbolji strijelac Franjo Dominković s 3 postignuta zgoditka i najbolji igrač turnira Karlo Kokanović.Pehare i medalje najboljima su uručili načelnik općine Gundinci Ilija Markotić i župan brodsko-posavski Danijel Marušić.Još jednom se zahvaljujemo svim sponzorima koji su nam pomogli u realizaciji ovog turnira, kao i gledateljima na fer i korektnom navijanju i samim igračima na fer igri tokom cijelog turnira.