1pripreme

U dogovoru s trenerom Islamijem odlučeno je da će početak priprema za novu natjecateljsku sezonu početi 15.07.2015g (srijeda) s početkom u 18:30h.Mole se svi seniori i juniori da se odazovu na prozivku, a oni koju su željni priključiti se treniranju da u zakazano vrijeme dodju u prostorije nogometnog kluba Gundinci.Nakon uvodne prozivke i iznošenja plana priprema trenera i govora prijedsjednika i članova uprave pristupit će se i prvom treningu.Mole se svi igraču da ponesu opremu i ako cu u mogućnosti da svi dodju u bijelim majicama za trening radi lakseg rada.

Plan pripremnih utakmica:

Petak i Nedjelja (17.7 i 19.7) DIVOŠEVCI - Petak 1/2finale 16:30h : NK Gundinci - NK Posavina V.Kopnica , a na turniru jos sudjeluju NK Tomislav D.Andrijevci i NK Sloga Jaruge koji cine drugi 1/2 finalni par.Utakmice za treće i utakmica finala su na rasporedu u Nedjelju

Subota (25.07.) V.KOPANICA - NK Posavina - NK Gundinci

Subota (01.08.) BERAVCI - NK Raketa - NK Gundinci