1junkuppob

Danas se na nogometnom igralištu "Jelas" pred oko 100-tinjak gledatelja odigrala finalna kup utakmica za kategoriju "Juniori" . Mnogobrojni gledatelji koji su posjetili današnju utakmicu mogli su uživati u jako kvalitetnom dvoboju u kojem nije nedostajalo trke, borbenosti i prilika. U prvom djelu smo bili dosta bolji i samo velikom srećom i našom nepreciznosti gosti iz Slavonskog Broda odlaze na odmor sa samo dva pogotka zaostatka. Strijelac oba pogotka za našu ekipu je bio Stjepan Markotić koji je bio precizan u 10. i 34. minuti. U drugi dio utakmice ulazima malo oprezniji, a gosti svim snagama pokušavaju dostići rezultat i u 52. mnuti preko Vedran Čuma postižu pogodak za smanjenje rezultata 2:1. Do kraja utakmice gledali smo prilike sa obje strane, ali se na kraju rezultat na našu sreću nije mjenjao i pobjedom rezultatom od 2:1 juniori nogometnog kluba Gundinci osvojili su županijski nogometni kup i kvalificirali se za daljnje natjecanje u regionalnom kup-u slavonije i baranje. Treba spomenuti da su juniori ovim pobjedama u kup-u nastavili svoj niz nepobjedivosti koji traje već pune dvije i pol godine. Čestitamo našim dečkima i treneru Islamiju na ovom uspjehu i želimo im puno sreće u daljnjem natjecanju.