a-20150110 204408

Iskoristili bi ovu priliku da još jednom zahvalimo svima koji su sinoć bili s nama na našoj prvoj Gundinačkoj plavoj sportskoj noći, a onima koji ove godine nisu bili u mogućnosti prisustvovati poručujemo da se vidimo i na godinu. Sinoć se u društvenom domu u Babinoj Gredi okupilo oko 190 simpatizera, navijača i prijatelja nogometnog kluba Gundinci. Još jedanput se zahvaljujemo svim pokroviteljima i sponzorima bez kojih ovo nebi bilo na ovakom nivou i od srce im svima hvala. Zahvala i svima iz uprave nogometnog kluba Gundinci, kao i igračima koji su na bilo koji način pomogli u realizaciji ovog projekta. Možda je sinoć i bilo nekih propusta, al to nam morate progledat kroz prste jer ovo nam je prva ovakva večera i svake godine ćemo se potrudit da budemo bolji. Nadamo se da Vas sinoć nismo razočarali. Još jednom hvala svima od srce i vidimo se na godinu.