a-10404463 985225078171570 6645264969348605883 n

Čestitamo ekipi IMR Hamburg na odličnoj prezentaciji Gundinaca i nogometnog kluba Gundinci na malonogometnom turniru "Đakovo 2014. uz Karlovačko".

Na kraju vam donosimo opsirniji opis utakmice za treće mjesto koji je preuzet s portala www.djakovo.hr

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO

Lutrija sedmeraca na strani IMR Hamburga!

IMR HAMBURG - 3 D BAR 6:5 (3:3, 3:2)

Strijelci: 1:0 Kokanović (4), 2:0 Franjo Dominiković (16), 2:1 Radnić (19), 2:2 Domagoj Ivić (26), 2:3 Domagoj Ivić (30), 3:3 Mladen Tukara (36).

Nakon sinoćnjeg šokantnog ispadanja u polufinalu, vije momčadi, koje predstavljaju osvježenje turnira odlučivale su o trećem mjestu. Igračima IMR Hamburga nije smetalo što su jučer odigrali zahtjevnu utakmicu protiv Calypsa, nije im smetalo što su proslavljali klupsku noć (NK „Gundinci“ – osvajači prvoga mjesta u Drugoj županijskoj nogometnoj ligi Brodsko-posavskoj) niti malo veći broj godina na leđima. „Hamburgovci“ su bolje otvorili utakmicu i u četvrtoj minuti poveli 1:0. Karlo Kokanović prošao je po desnoj strani, s korner linije uputio snažnu loptu prema golu, a na nju je natrčao Ivan Radnić i ubacio je u vlastitu mrežu. Do 16. minute 3 D Barovci pokušavali su povezati svoje redove, imali su nekoliko izglednih prilika, ali lopta nije htjela u gol. To su kaznili „hamburgovci“ sa svojim drugim golom. Franjo Dominiković prošao je po lijevoj strani, s desetak metara iskosa šutirao i pogodio vratnicu od koje se lopta odbila u gol. Drugi gol kao da je razljutio mlade 3 D Barovce pa su krenuli puno agresivnije. Plod takve igre je pogodak u 19. Minuti. Slobodan udaraca izveo je  Klemen, lopta je došla do gola gdje se našao Radnić i ubacio ju u mrežu.

U nastavku susreta gledali smo dominaciju dečki u crnim majicama. 3 D Bar izjednačio je golom Domagoja Ivića u 26. minuti. Potpuni preokret dogodio se u 30. Minuti kada Domagoj Ivić postiže svoj drugi pogodak za vodstvo svoje momčadi 3:2. Međutim, niti IMR Hamburg se nije predavao. U 36. minuti Mladen Tukara uzeo je loptu, nanizao nekoliko igrača u crnom, prešao i golmana Somera te lagano ubacio loptu u mrežu za 3:3. Do kraja susreta nismo vidjeli pogotke tako da su sedmerci odlučivali o trećem mjestu.

U lutriji sedmeraca Ivan Jelić promašio je prvi za 3 D Bar, a Hamburgovci su sva tir gola postigli na identičan način – udarcima nisko po zemlji.

Na kraju, lijepa nogometna utakmica u kojoj je publika vidjela šest lijepih golova i uživala u napetosti izvođenje sedmeraca. IMR Hamburg na svom prvom turniru odmah na treće mjesto, a mladi 3 D Barovci mogu biti zadovoljni jer su pokazali odličan i brz nogomet. Još malo iskustva…

IMR HAMBURG:  Karavidović, Markovinović, Kokanović, Užarević, Ivan Dominiković, Franjo Dominiković, Špionjak, Marko Tukara, Markić, Mladen Tukara, Petričević, Šošić. Voditelj: Darko svirčević.

3 D BAR: Somer, Marko Barišić, Bikić, Radnić, Ljuban Ivić, Domagoj Ivić, Klemen, Jelić, Haršanji, Stipanović, Čolić. Voditelj: Krešimir Lulić.